Індивідуальні заняття з реабілітологом

Заняття під наглядом досвідченого фахівця Центру реабілітації «Kinetika» – це важливий метод терапії при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату. Методика допомагає відновити функціонування органів та систем, зменшити біль та прискорити одужання. Обираючи індивідуальні заняття з реабілітологом у нашому центрі, ви отримуєте шанс відновити здоров’я тіла та якомога скоріше повернутися до активного життя.

Показання до індивідуальних занять з реабілітологом

Ефективність занять з реабілітологом нашого центру обумовлена підбором індивідуальних програм для кожного пацієнта на основі його стану та особливостей захворювання. Наші спеціалісти допомагають налагодити роботу м’язів та суглобів, відновити нейро-м’язові зв’язки та розширити амплітуду рухів при проблемах з опорно-руховим апаратом.

Заняття з реабілітологом допоможуть покращити кровоток у травмованих тканинах, повернути тонус м’язів, зменшити набряк та позбавитися болю.

Переваги роботи з реабілітологом центру «Kinetika»

Підтримка спеціаліста дуже важлива на першому етапі реабілітації пацієнтів. Самостійні заняття не завжди приносять позитивні результати і можуть призвести до формування неправильних рухових стереотипiв. Досвідчений фахівець відразу задасть правильний напрямок відновлення організму та навчить пацієнта ефективних вправ, що значно прискорить одужання.

Перевагами реабілітації у центрі «Kinetika» є:

  • досвідчені фахівці;
  • сучасні методики з доведеною ефективністю;
  • сучасне обладнання;
  • індивідуальний підбір програм та комплексів для кожного пацієнта;
  • контроль кожного етапу одужання;
  • навчання пацієнта для занять вдома.

Запишіться на індивідуальні заняття з реабілітологом у нашому центрі, поверніться до активного життя!